PROMOCJE
AKTUALNOŚCI
% pakiety Voucher upominkowyVoucher upominkowy
TA TA BOOK
Kraków, Mikołajska 28 +48 12 429 60 26,   +48 12 429 61 39

O hotelu

HOTEL WIT STWOSZ to obiekt zlokalizowany bardzo blisko Rynku Głównego, największego średniowiecznego placu Krakowa, a także całej Europy.

Decydując się na nocleg w naszym hotelu, będą mieli Państwo pewność bliskości do wszelkich wartych odwiedzenia miejsc znajdujących się na terenie Krakowa. Wśród nich można wyróżnić przede wszystkim zamkowe wzgórze na Wawelu, znany przez wszystkich symbol miasta czyli smoka, piękną Wisłę, Sukiennice, kościół Mariacki z zapierającym dech w piersiach ołtarzem wykonanym przez Wita Stwosza, jak również renesansowe, niezwykle klimatyczne kamieniczki, których mnóstwo jest na krakowskim Rynku. Ponadto prowadzony przez nas obiekt zapewnia bliskość do wielu restauracji oraz kawiarenek, które również warto odwiedzić.

XVI-wieczna kamienica, która znajduje się przy ulicy Mikołajskiej 28 od wieków należała do Bazyliki Mariackiej, do której powróciła po wielu zakrętach historii na przestrzeni lat. Specjalnie z myślą o naszych gościach, zabytkowe pomieszczenia zamieniliśmy na przytulne wnętrza hotelowe, które gwarantują Państwu komfortowy wypoczynek. Zapewniamy Państwu pokoje 1, 2 oraz 3-osobowe z łazienkami, przestronne pokoje rodzinne dla 4 osób, a także wyjątkowy apartament Wita Stwosza.

Pokoje zostały wyposażone w wygodne łóżka, telewizory LCD, lodówki, telefony, sejfy, zestawy powitalne oraz klimatyzację. W obiekcie działa bezprzewodowy Internet, do którego bezpłatny dostęp mają wszyscy goście. Zapewniamy także pomoc w rezerwacji miejsca na pobliskim strzeżonym płatnym parkingu. 

W podziemiach naszego hotelu znajduje się kamienna restauracja, w której organizujemy różnego rodzaju szkolenia, spotkania rodzinne oraz biznesowe, a także wiele innych eventów.

Gwarantujemy miły oraz profesjonalny personel oraz doskonałe warunki noclegowe wszystkim gościom.

Dodatkowo klientom naszego hotelu zapewniamy bezpłatne zwiedzanie kościoła Mariackiego wraz z zabytkowym ołtarzem wykonanym przez Wita Stwosza.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!