20 lat hotelu Wit Stwosz

Hotel Wit Stwosz

Kraków, ul. Mikołajska 28
+48 12 429 60 26 +48 12 429 61 39

www.hotelws.pl

20 lat hotelu Wit Stwosz

opublikowano 10 luty 2019

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż hotel Wit Stwosz już od ponad 20 lat stale gości na mapie turystycznego Krakowa!

20 lat hotelu Wit Stwosz

Nasza historia rozpoczyna się w 1998 r., kiedy to w zabytkowej kamienicy przy ul. Mikołajskiej 28 zostaje otwarty hotel Wit Stwosz. Hotel oferuje 17 przestronnych, klimatyzowanych pokoi, w tym olśniewający apartament „Wita Stwosza”, z zabytkowymi freskami na ścianach i suficie. W podziemiach hotelu mieści się klimatyczna restauracja, w której na co dzień szef kuchni serwuje pyszne śniadania, doceniane przez mieszkańców hotelu. Restauracja to także miejsce, w którym często jesteśmy świadkami pełnych emocji i ciepła przyjęć weselnych i rodzinnych, podczas których można skosztować zawsze smacznej, europejskiej kuchni. W hotelu jest również sala konferencyjna, która idealnie sprawdza się przy różnego rodzaju szkoleniach i meetingach.

Pomimo długiej historii działania, nie zamykamy się wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, lecz z ciekawością obserwujemy nowoczesne pomysły, które mogą sprawić, że nasi gości poczują się jeszcze bardziej komfortowo. Przez kolejne lata dbaliśmy i nadal dbamy o to, by hotel podlegał stałym modernizacjom i ulepszeniom, a pokoje, poza wygodnym odpoczynkiem, oferowały także wrażenia estetyczne.

Kraków, w którym mieści się hotel Wit Stwosz, jest nam bardzo bliski sercu, dlatego też staramy się aktywnie angażować w życie miasta, m.in. poprzez udział i sponsorowanie wydarzeń kulturalnych czy dobroczynnych, tj. Festiwal Zaczarowanej Piosenki czy wsparcie dla wolontariuszy WOŚP. Nasz hotel już od lat jest także miejscem organizacji wernisaży i wielu wystaw utalentowanych artystów.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby hotel Wit Stwosz był pełny nie tylko profesjonalnej obsługi, ale także ciepłej i wyjątkowej atmosfery tworzonej przez świetny Zespół. Atmosfery, która powoduje, że Goście darzą nas zaufaniem i czują się u nas jak w domu. Wszystko to, wraz z doskonałą lokalizacją, przestronnymi pokojami i smaczną kuchnią sprawia, że od lat jesteśmy jednym z najlepiej ocenianych obiektów w Krakowie, a w naszych progach zatrzymują się turyści z całego świata. Pozytywna energia naszych Gości oraz ich serdeczne słowa podziękowania za udany pobyt sprawiają, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby codziennie utrzymywać najwyższą jakość naszych usług i nieustannie się doskonalić.

Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną z 20% rabatem:

https://hotelws.pl/oferta_z_okazji_20_lat_hotelu

Dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym Gościom i zapraszamy do hotelu Wit Stwosz w Krakowie!