SYLWESTER 2016/2017 W KRAKOWIE W TRZECH MUZYCZNYCH KLIMATACH

Hotel Wit Stwosz

Kraków, ul. Mikołajska 28
+48 12 429 60 26 +48 12 429 61 39

www.hotelws.pl

SYLWESTER 2016/2017 W KRAKOWIE W TRZECH MUZYCZNYCH KLIMATACH

opublikowano 17 grudzień 2016

Dużo osób zastanawia się, co w tym roku zaofreuje Kraków, aby hucznie i radosnym nastroju zabawy uczcić rozpoczynający się Nowy Rok 2017

SYLWESTER 2016/2017 W KRAKOWIE W TRZECH MUZYCZNYCH KLIMATACH

W tym roku władze miasta postanowiły, że Sylwester zostanie zorganizowany w trzech lokalizacjach jednocześnie: na Rynku Głównym, Rynku Podgórskim i w Nowej Hucie, w okolicy Teatru Ludowego. Imprezy rozpoczną się o godz. 22.30, a zakończą po północy.

Każda z tych imprez będzie miała inny muzyczny charakter, zatem zarówno mieszkańcy, jak i turyści odnajdą coś dla siebie.

Na scenie ustawionej w Nowej Hucie, pod siedzibą nowohuckiego Teatru Ludowego, zobaczymy zespół ViniBand, który będzie zabawiać zgromadzonych nowymi swingowymi aranżacjami z repertuaru polskich gwiazd tj. Mieczysław Fogg czy Sława Przybylska, a także zagranicznych sław, jak Bee Gees czy Elvisa Presleya.

Z kolei na nowo wyremontowanym Rynku Podgórskim artyści zabiorą zebrany tłum w sentymentalną podróż wraz z historią polskiej piosenki. Imprezę poprowadzi niezawodny Waldemar Domański, dyrektor Biblioteki Polskiej Piosenki.

Natomiast serce Krakowa - Rynek Główny, zabije tej nocy w elektronicznym rytmie klubowego brzmienia duetu Xxanaxx. Do tańców będzie zachęcać także Charlie, którą krakowska publiczność zna już z cyklu imprez "Szum".

Wszystkim naszym Gościom i mieszkańcom Krakowa życzymy udanej zabawy sylwestrowej!