Aktualności

20 lat hotelu Wit Stwosz

20 lat hotelu Wit Stwosz

Nasza historia rozpoczyna się w 1998 r., kiedy to w zabytkowej kamienicy przy ul. Mikołajskiej 28 zostaje otwarty hotel Wit Stwosz. Hotel oferuje 17 przestronnych, klimatyzowanych pokoi, w tym olśniewający apartament „Wita Stwosza”, z zabytkowymi freskami na ścianach i suficie. W podziemiach hotelu mieści się klimatyczna restauracja, w której na co dzień szef kuchni serwuje pyszne śniadania, doceniane przez mieszkańców hotelu. Restauracja to także miejsce, w którym często jesteśmy świadkami pełnych emocji i ciepła przyjęć weselnych i rodzinnych, podczas których można skosztować zawsze smacznej, europejskiej kuchni. W hotelu jest również sala konferencyjna, która idealnie sprawdza się przy różnego rodzaju szkoleniach i meetingach.

Pomimo długiej historii działania, nie zamykamy się wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, lecz z ciekawością obserwujemy nowoczesne pomysły, które mogą sprawić, że nasi gości poczują się jeszcze bardziej komfortowo. Przez kolejne lata dbaliśmy i nadal dbamy o to, by hotel podlegał stałym modernizacjom i ulepszeniom, a pokoje, poza wygodnym odpoczynkiem, oferowały także wrażenia estetyczne.

Kraków, w którym mieści się hotel Wit Stwosz, jest nam bardzo bliski sercu, dlatego też staramy się aktywnie angażować w życie miasta, m.in. poprzez udział i sponsorowanie wydarzeń kulturalnych czy dobroczynnych, tj. Festiwal Zaczarowanej Piosenki czy wsparcie dla wolontariuszy WOŚP. Nasz hotel już od lat jest także miejscem organizacji wernisaży i wielu wystaw utalentowanych artystów.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby hotel Wit Stwosz był pełny nie tylko profesjonalnej obsługi, ale także ciepłej i wyjątkowej atmosfery tworzonej przez świetny Zespół. Atmosfery, która powoduje, że Goście darzą nas zaufaniem i czują się u nas jak w domu. Wszystko to, wraz z doskonałą lokalizacją, przestronnymi pokojami i smaczną kuchnią sprawia, że od lat jesteśmy jednym z najlepiej ocenianych obiektów w Krakowie, a w naszych progach zatrzymują się turyści z całego świata. Pozytywna energia naszych Gości oraz ich serdeczne słowa podziękowania za udany pobyt sprawiają, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby codziennie utrzymywać najwyższą jakość naszych usług i nieustannie się doskonalić.

Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną z 20% rabatem:

https://hotelws.pl/oferta_z_okazji_20_lat_hotelu

Dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym Gościom i zapraszamy do hotelu Wit Stwosz w Krakowie!

← Wróć do Bloga