PROMOCJE
AKTUALNOŚCI
% pakiety Voucher upominkowyVoucher upominkowy
Kraków, Mikołajska 28 +48 12 429 60 26 +48 12 429 61 39

Hotel przyjazny dzieciom

Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu rodziny z dziećmi. Miła oraz profesjonalna obsługa zapewni Państwu rodzinną atmosferę każdego dnia pobytu.

Położenie naszego obiektu w ścisłym centrum miasta sprawia, że goście mają łatwy i szybki dostęp do najważniejszych zabytków oraz największych atrakcji Krakowa - również tych skierowanych do najmłodszych turystów. Prowadzony przez nas hotel Wit Stwosz wyróżnia się certyfikatem "Okiem mamy - miejsca przyjaznego rodzinie z dziećmi", co gwarantuje Państwu idealne miejsce przeznaczone do wypoczynku rodziców wraz z dziećmi.

Zapewniamy naszym gościom luksusową restaurację serwującą smaczne, zdrowe i pożywne posiłki, które z pewnością zachwycą swoim smakiem zarówno dużych, jak i małych gości. Oferujemy możliwość zamówienia śniadania ze specjalnym menu dla dzieci, w którym znajdą Państwo takie posiłki, jak naleśniki, jajecznica, omlet, a także pyszne kakao.

Uwzględniając wszystkie potrzeby oraz oczekiwania najmłodszych gości naszego hotelu zapewniamy Państwu dodatkowe koce, podgrzewacze do butelek, zabezpieczenia kontaktów oraz wanienki do kąpieli niemowląt i podesty dla dzieci w łazienkach. W recepcji znajdą Państwo zestawy do kolorowania, elektroniczne termometry oraz wiele innych sprzętów, które mogą się przydać podczas pobytu.

Gwarantujemy także specjalne miejsce do przechowywania wózków dziecięcych oraz możliwość wypożyczenia książek dla dzieci w różnym wieku oraz gier dla całej rodziny. Korzystając z hotelowej restauracji, dzieci mogą korzystać z plastikowych naczyń, a także specjalnych krzesełek.

Mając na uwadze potrzeby najmłodszych gości odwiedzających nasz Hotel z rodzinami, oferujemy na życzenie:

  • w pokoju hotelowym:

- dodatkowe koce
- podgrzewacz do butelek
- zabezpieczenia kontaktów

  • w łazience hotelowej:

- wanienka do kąpieli dziecka
- podest dla dziecka

  • w recepcji:

- aktualne telefony do najbliższego pediatry, ginekologa oraz pielęgniarki
- możliwość wypożyczenia książeczek do czytania dla dzieci w różnym wieku
- możliwość wypożyczenia gier rodzinnych
- zestawy do kolorowania
- elektroniczny termometr
- miejsce na przechowywanie wózków dziecięcych
- współpraca z pobliskimi restauracjami oferującymi specjalne menu dla dziecka

  • w restauracji:

- zestaw do kolorowania
- podgrzewacz do butelek i słoiczków
- plastikowe naczynia dla dzieci
- krzesełko do karmienia dla dziecka