Aktualności

Kino letnie

Kino letnie

Jeżeli nie macie planów na letnie wieczory ciekawą propozycją na spędzenie czasu jest Kino Letnie. Prezentujemy kilka propozycji:

1. Letnie Tanie Kinobranie w Kinie pod Baranami – W programie jest ponad 170 filmów podzielonych na 9 cykli tematycznych, których tegorocznym motywem przewodnim jest ŻYCIE. Bilety na seanse w cenie 7-10zł! Każdy obejrzany film w ramach festiwalu to jeden stempel, a za siedem z nich otrzymujecie 1 bilet gratis. Najaktywniejsi widzowie otrzymają nagrody.

2. Kino na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską – seanse od 1 lipca w każdą sobotę o godz. 21. Wstęp jest darmowy, a o filmach, które będą pokazywane decydują widzowie.

3. Również kino Agrafka organizuje wieczorne seanse o godz. 21:30. Kino usytuowane jest na tarasie w centrum miasta, a mimo to z dala od miejskiego zgiełku.

4. Kolejna propozycja to Kino Letnie, Powiśle 11 - kino z widokiem na Wawel i Wisłę. Seansy odbywają się w piątek i sobotę lipca i sierpnia. Wstęp jest darmowy, pokazy odbywają się aż przez dwa miesiące, a każdy z weekendów posiada przypisaną kategorię.

Po wieczornych seansach zapraszamy na nocleg w Hotelu Wit Stwosz!

← Wróć do Bloga