Aktualności

NASZE ŚNIADANIA

NASZE ŚNIADANIA

Śniadanie, czyli dla większości z nas pierwszy posiłek każdego dnia. Staramy się, aby ten najważniejszy dla wielu osób poranny rytuał, był wyjątkowym przeżyciem. Dbamy o to, aby serwowane codzienne w naszej zabytkowej restauracji śniadania były nie tylko smaczne i pożywne, ale także obfite i urozmaicone. Każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie.

Śniadanie serwujemy w formie bufetu, od godz. 7.00 do 10.30. Na naszych Gości czeka szwedzki stół z potrawami na zimno i na ciepło. Proponujemy świeże, pachnące pieczywo, jajka pod różnymi postaciami, kilka rodzajów serów (w tym białe, żółte, wędzone oraz pleśniowe), a także szeroki wybór kiełbas i szynek, opiekane ziemniaczki i pieczone warzywa.

Nie brakuje także dań na słodko - tosty, płatki i musli, serki, bakalie, konfitury a także jogurty owocowe i naturalne oraz pieczone przez nas domowe ciasta. Do tego proponujemy filiżankę aromatycznej kawy lub soki owocowe. Nasz Szef Kuchni, Pan Jacek, przyrządza na bieżąco jajecznice ze świeżych jajek, sycące jajka na bekonie, jak i delikatne jajka po benedyktyńsku, omlety (na słodko i na ostro), parówki i kiełbaski na ciepło, naleśniki z serkiem bądź konfiturą... Wybór jest duży i każdy z naszych Gości odnajdzie dla siebie coś smacznego.

Pamiętamy także o wegetarianach i osobach z alergiami pokarmowymi. Dla nich także staramy się przygotować ofertę posiłków, które nie tylko trafią w ich gusta smakowe, ale zapewnią bogaty wybór dań, z których mogą skomponować pełnowartościowy zestaw śniadaniowy. Na ich życzenie serwujemy bufet owocowy i warzywny, ryby, pieczywo bezglutenowe i mleko roślinne. Opowiadamy także, jaki jest skład posiłku, aby można było bez trudu wybrać odpowiednie dania.

Codzienne zmieniamy menu i oferowane potrawy. Oprócz tradycyjnych dań nasi Goście mogą spróbować dań regionalnych - kulebiaka, rolady, faszerowanye pierożki, drobiowe galantynki czy wypiekane na miejscu pasztety z żurawiną.

Pamiętamy także o Gościach, którzy muszą wyjechać wcześnie rano - dla nich nasza Restauracja przygotowuje pakiety śniadaniowe, które Goście mogą zabrać ze sobą w podróż.

Zapraszamy także wszystkie osoby, które nie nocują w naszym hotelu, a są zainteresowane śniadaniami. Istnieje możliwość wykupienia śniadań w cenie 30 zł/os.

Życzymy smacznego i serdecznie zapraszamy!

 

← Wróć do Bloga